Registrace
Přihlášení

Singles in Prague,
seznamka pro nezadané v Praze.


Organizujeme seznamovací večírky v českém a anglickém jazyce pro nezadané ve věku 30+ a 45+. Najdeme Vám partnera dle Vašich požadavků - seznámení na míru a poradenství.

slider
ce

Červený Valentýnský večírek + show

Seznamovací večírek pro všechny
kalendarst 14. února 19:00
attendúčastníků: 14
placeMr. A Restaurant - Hotel Sovereign
Více informací
heartZúčastnit se
ce

Poznejte nové lidi a kultury

Pro česky a anglicky mluvící 45+
kalendarčt 5. dubna 19:00
attendúčastníků: 6
placeAromi Restaurant
Více informací
heartZúčastnit se

Seznamka pro nezadané v Praze

Dámy a pánové,

zveme Vás na naše seznamovací večírky pro nezadané v Praze.  Přijďte se pobavit, užít si večer, seznámit se s novými lidmi, získat nové přátele, nové kontakty a třeba se seznámíte i s láskou Vašeho života! :-) Naše seznamka se zaměřuje na nezadané, kterým je více jak 30 let. Máme kategorie 30+, 45+ pro česky a anglicky mluvící, horní hranice věku určena není. Rádi Vám pomůžeme seznámit se s ostatními svobodnými lidmi, kteří jsou např. pracovně vytížení a nemají dostatek příležitostí k seznámení. Seznamovací večírky organizujeme formou příjemné zábavy, na večírku máte jakoby hned několik rande. Podívejte se do naší fotogalerie a sami uvidíte, že jsme JINÁ SEZNAMKA - v klidu a na úrovni. 

Na seznamovacích akcích probíhají dvě zábavné aktivity. Nemějte obavy, do ničeho nebudete nuceni. Druh aktivity je přizpůsobován počtu účastníků přímo na místě. Aktivity na podporu seznámení jsou organizovány k podpoře Vaší vzájemné komunikace v milém a přátelském duchu. Naše seznamovací večírky jsou seznamka tváří v tvář, návrat k normálnímu lidskému osobnímu seznamování.

Přihlašte se na naší seznamovací akci a objevte kouzlo chvil ve společnosti lidí, kteří hledají spřízněnou duši. Seznámíte se s novými lidmi, můžete získat nové přátele, nové obchodní kontakty a hlavně je šance, že potkáte svou polovičku, svou spřízněnou duši. Úžasné je, že každý večírek je jiný a přichází různí lidé. Vracíte se díky naší pohodové atmosféře, každý se baví s každým a pohoda. 

Na Vaše přání organizujeme také Seznámení na míru. Najdeme Vám partnera, najdeme Vám partnerku dle Vašich osobních požadavků a preferencí.

Našich večírků se většinou účastní 60 - 80 lidí (ne všichni jsou na fotkách, jsme diskrétní dle Vašich přání). Úspěšnost nalezení partnera je na našich večírcích kolem 25% a u Seznámení na míru 70 - 90%.

Jste sami?... Nebuďte. Přijďte, zarezervujte se místo na seznamovací večírek a bavte se. Věříme, že na našem večírku můžete jen získat.

Přijďte s dobrou náladou a úsměvem.  

Těšíme se na Vás,

Tým Singles in Prague

Naše organizátorka a koordinátorka společenských akcí je Klára Le Cornu. Je zkušenou organizátorkou specializující se na společenské události pro nezadané lidi. Klára má zkušenosti v oblastech speed datingu a také s organizací větších společenských akcí. Pořádala také společenské, pracovní akce a setkání pro firmy.

Získejte 10% slevu na Vašem vstupu, když nás následujete na sociálních médiích.

FacebookInstagramTwitterLinkedIn

Seznamovací večírky

hide

Vyplňte rezervační formulář

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Rok narození:
Žena/Muž:

Preferuji platbu

Bankovním převodem 490 Kč:
Hotově u vchodu 590 Kč:
Členství (6 měsíců) 1990 Kč:
Voucher č.:
hide

OBCHODNÍ PODMÍNKY

Singles in Prague

Seznamovací služby Singles in Prague poskytuje a zajišťuje Ing. Klára Le Cornu, IČ: 04869788, za níže uvedených podmínek, které současně blíže vymezují smluvní vztah mezi poskytovatelkou a účastníkem těchto služeb.

Seznamovací služby Singles in Prague jsou určeny pro zletilé osoby, jejichž svéprávnost nebyla pro danou oblast omezena. Zájemci o využití seznamovacích služeb Singles in Prague se mohou přihlásit elektronickou přihláškou uvedenou na internetových stránkách Singles in Prague www.SinglesInPrague.cz při současné akceptaci těchto obchodních podmínek a zaplacení účastnického poplatku.

Účastník vyplní své osobní údaje pravdivě a správně. Poskytovatelka seznamovacích služeb Singles in Prague není oprávněna osobní údaje ověřovat a neručí za jejich správnost.

Přihlášení na konkrétní akci seznamovacích služeb Singles in Prague je dokončeno uhrazením účastnického poplatku na účet poskytovatelky vedený u Raiffeisenbank, a.s. č.ú. 1234212/5500 při uvedení celého jména účastníka akce do zprávy pro příjemce nebo variabilního symbolu vygenerovaného Singles in Prague a zaslaného účastníku e-mailem po odeslání elektronické přihlášky. Takto vzniklý smluvní vztah mezi poskytovatelkou a účastníkem opravňuje účastníka k účasti na vybrané akci seznamovacích služeb.

Účastník akce Singles in Prague je povinen dodržovat během akce pravidla slušného chování a dobré mravy a chovat se k ostatním účastníkům s respektem a úctou. Je povinen zdržet se užití hrubých, vulgárních nebo urážlivých výrazů i jakýchkoliv sexuálních narážek či návrhů. Pořizování fotodokumentace nebo videozáznamů v průběhu akce Singles in Prague není dovoleno.

Účastník má právo zrušit svou účast na akci Singles in Prague nejméně 7 kalendářních dnů před jejím konáním, a to zasláním e-mailové zprávy na adresu singles@singlesinprague.cz. V takovém případě mu bude vrácen zaplacený účastnický poplatek v plné výši.

Zruší-li účastník svou účast na akci Singles in Prague méně než 7 kalendářních dnů před jejím konáním, avšak ne později než 4 kalendářní dny, zaplacený účastnický poplatek se mu již nevrací, nicméně má možnost převést jej na jinou akci Singles in Prague v dalším termínu, nejpozději však do 3 měsíců od akce, na které svou účast takto zrušil.

Poskytovatelka je oprávněna konkrétní akci seznamovacích služeb zrušit v případě, že se nepodaří naplnit kapacitu této akce. Poskytovatelka je oprávněna konkrétní akci zrušit také z jiných vážných důvodů, přičemž vážnost těchto důvodů je ponechána na jejím uvážení. Za těchto okolností mají účastníci právo na vrácení zaplaceného účastnického poplatku v plné výši nebo jej převést na jinou akci Singles in Prague v dalším termínu, dle svého uvážení. Účastnický poplatek se vrací ve výši, v jaké byl připsán na účet Singles in Prague. Účastníku nevzniká nárok na náhradu slev nebo jiných benefitů případně spojených se zrušenou akcí.

Poskytovatelka si vyhrazuje právo z vážného důvodu odmítnout účast účastníka na pořádané akci, přičemž tento důvod není povinna odmítnutému účastníku sdělit. Poskytovatelka není odpovědná za chování účastníků akcí Singles in Prague během jejich průběhu, ani po jejich ukončení, a to v jakékoli souvislosti s touto seznamovací službou.

Užití hrubých, vulgárních nebo urážlivých výrazů či učinění jakýchkoliv sexuálních narážek či návrhů v rozporu s těmito obchodními podmínkami může být důvodem pro vykázání účastníka z akce Singles in Prague. Pořizování fotodokumentace nebo videozáznamů v průběhu akce v rozporu s těmito obchodními podmínkami může být důvodem pro vykázání účastníka z akce Singles in Prague.

Poskytovatelka negarantuje účastníku akce, že během jejího konání nalezne vhodného partnera ani nenese žádnou odpovědnost za služby poskytované účastníku třetími osobami v průběhu akce, a účastníku tak nevznikne jakékoliv právo na kompenzaci ze strany poskytovatelky v případě jeho nespokojenosti. V případě újmy způsobené poskytovatelce zaviněním účastníka se účastník zavazuje tuto nahradit/odčinit.

Vzájemný smluvní vztah a právní poměry mezi poskytovatelkou a účastníkem se řídí příslušnými ustanoveními občanského zákoníku č. 89/2012 Sb.

V souladu se zák. č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, uděluje účastník poskytovatelce, jakožto správci, souhlas se zpracováním svých osobních údajů, které o sobě uvedl, a to na dobu 5ti let od udělení souhlasu, to vše za účelem nabídky obchodu, produktů a služeb, provádění marketingových studií sledujících spokojenost klientů, zdokonalení nabízených produktů a služeb, jakož i za účelem šíření obchodních sdělení elektronickými prostředky dle zák. č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti. Účastník bere na vědomí, že má právo na opravu osobních údajů a další práva stanovená v § 21 zák. č. 101/2000 Sb. Tento souhlas uděluje účastník dobrovolně a může jej kdykoliv bezplatně odmítnout, a to na e-mailové adrese správce singles@singlesinprague.cz. Účastník souhlasí se zpracováním svých osobních údajů, které o sobě uvedl. Účastník souhlasí se zasíláním informací a obchodních sdělení souvisejících se seznamovacími službami Singles in Prague na jím uvedenou e-mailovou adresu a telefonní číslo.

Poskytovatelka je oprávněna měnit tyto obchodní podmínky podle svých potřeb, vždy však s účinností zveřejnění takových změn na internetových stránkách Singles in Prague. Účastníci se zavazují seznámit se s aktuálním zněním obchodních podmínek před každým přihlášením na akci Singles in Prague.

Hodně štěstí při hledání vhodného protějšku přeje

Singles in Prague

Souhlasím s obchodními podmínkami
redv.jpeg

Červený Valentýnský večírek + show

Seznamovací večírek pro všechny

heartZúčastnit se
kalendarst 14. února 19:00 - 22:00
attendúčastníků: 14
placeMr. A Restaurant - Hotel Sovereign
Adresa: Politických vězňů 16, Praha 1

Dámy a pánové,

zveme Vás na červený Valentýnský večírek! Oblečte se do červené barvy - vše nebo alespoň nějaký červený doplněk. Dámy vždy vypadají krásně v červených šatech a pánové Vy jste také v červené nepřehlédnutelní. Ať všichni hezky ladíme a je pěkná Valentýnská atmosféra!

V ceně je zahrnut uvítací nápoj (prosecco, pivo, voda), pochutinky na stolech (sýry, oříšky, tyčinky apod.) Každý obdrží malý dárek. Dámy si můžou nechat nalepit malé srdíčko na líčko.

Seznámíte se a popovídáte si v příjemném prostředí a čeká nás i předváděcí taneční show. Žádné obavy, Vy tancovat nemusíte, můžete se kochat pohledem na Valentýnský elegantní tanec s erotickým nádechem.

Během večera proběhnou dvě aktivity podporující Vaši vzájemnou komunikaci a abyste se lépe navzájem poznali..

Tombola:

 • 3 nápoje dle Vašeho výběru
 • kniha lásky
 • Luxusní 3 chodová večeře v Mr. A Restaurant (Hotel Sovereign)

Těšíme se na Vás, Tým Singles in Prague

 

hide

Vyplňte rezervační formulář

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Rok narození:
Žena/Muž:

Preferuji platbu

Bankovním převodem 490 Kč:
Hotově u vchodu 590 Kč:
Členství (6 měsíců) 1990 Kč:
Voucher č.:
hide

OBCHODNÍ PODMÍNKY

Singles in Prague

Seznamovací služby Singles in Prague poskytuje a zajišťuje Ing. Klára Le Cornu, IČ: 04869788, za níže uvedených podmínek, které současně blíže vymezují smluvní vztah mezi poskytovatelkou a účastníkem těchto služeb.

Seznamovací služby Singles in Prague jsou určeny pro zletilé osoby, jejichž svéprávnost nebyla pro danou oblast omezena. Zájemci o využití seznamovacích služeb Singles in Prague se mohou přihlásit elektronickou přihláškou uvedenou na internetových stránkách Singles in Prague www.SinglesInPrague.cz při současné akceptaci těchto obchodních podmínek a zaplacení účastnického poplatku.

Účastník vyplní své osobní údaje pravdivě a správně. Poskytovatelka seznamovacích služeb Singles in Prague není oprávněna osobní údaje ověřovat a neručí za jejich správnost.

Přihlášení na konkrétní akci seznamovacích služeb Singles in Prague je dokončeno uhrazením účastnického poplatku na účet poskytovatelky vedený u Raiffeisenbank, a.s. č.ú. 1234212/5500 při uvedení celého jména účastníka akce do zprávy pro příjemce nebo variabilního symbolu vygenerovaného Singles in Prague a zaslaného účastníku e-mailem po odeslání elektronické přihlášky. Takto vzniklý smluvní vztah mezi poskytovatelkou a účastníkem opravňuje účastníka k účasti na vybrané akci seznamovacích služeb.

Účastník akce Singles in Prague je povinen dodržovat během akce pravidla slušného chování a dobré mravy a chovat se k ostatním účastníkům s respektem a úctou. Je povinen zdržet se užití hrubých, vulgárních nebo urážlivých výrazů i jakýchkoliv sexuálních narážek či návrhů. Pořizování fotodokumentace nebo videozáznamů v průběhu akce Singles in Prague není dovoleno.

Účastník má právo zrušit svou účast na akci Singles in Prague nejméně 7 kalendářních dnů před jejím konáním, a to zasláním e-mailové zprávy na adresu singles@singlesinprague.cz. V takovém případě mu bude vrácen zaplacený účastnický poplatek v plné výši.

Zruší-li účastník svou účast na akci Singles in Prague méně než 7 kalendářních dnů před jejím konáním, avšak ne později než 4 kalendářní dny, zaplacený účastnický poplatek se mu již nevrací, nicméně má možnost převést jej na jinou akci Singles in Prague v dalším termínu, nejpozději však do 3 měsíců od akce, na které svou účast takto zrušil.

Poskytovatelka je oprávněna konkrétní akci seznamovacích služeb zrušit v případě, že se nepodaří naplnit kapacitu této akce. Poskytovatelka je oprávněna konkrétní akci zrušit také z jiných vážných důvodů, přičemž vážnost těchto důvodů je ponechána na jejím uvážení. Za těchto okolností mají účastníci právo na vrácení zaplaceného účastnického poplatku v plné výši nebo jej převést na jinou akci Singles in Prague v dalším termínu, dle svého uvážení. Účastnický poplatek se vrací ve výši, v jaké byl připsán na účet Singles in Prague. Účastníku nevzniká nárok na náhradu slev nebo jiných benefitů případně spojených se zrušenou akcí.

Poskytovatelka si vyhrazuje právo z vážného důvodu odmítnout účast účastníka na pořádané akci, přičemž tento důvod není povinna odmítnutému účastníku sdělit. Poskytovatelka není odpovědná za chování účastníků akcí Singles in Prague během jejich průběhu, ani po jejich ukončení, a to v jakékoli souvislosti s touto seznamovací službou.

Užití hrubých, vulgárních nebo urážlivých výrazů či učinění jakýchkoliv sexuálních narážek či návrhů v rozporu s těmito obchodními podmínkami může být důvodem pro vykázání účastníka z akce Singles in Prague. Pořizování fotodokumentace nebo videozáznamů v průběhu akce v rozporu s těmito obchodními podmínkami může být důvodem pro vykázání účastníka z akce Singles in Prague.

Poskytovatelka negarantuje účastníku akce, že během jejího konání nalezne vhodného partnera ani nenese žádnou odpovědnost za služby poskytované účastníku třetími osobami v průběhu akce, a účastníku tak nevznikne jakékoliv právo na kompenzaci ze strany poskytovatelky v případě jeho nespokojenosti. V případě újmy způsobené poskytovatelce zaviněním účastníka se účastník zavazuje tuto nahradit/odčinit.

Vzájemný smluvní vztah a právní poměry mezi poskytovatelkou a účastníkem se řídí příslušnými ustanoveními občanského zákoníku č. 89/2012 Sb.

V souladu se zák. č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, uděluje účastník poskytovatelce, jakožto správci, souhlas se zpracováním svých osobních údajů, které o sobě uvedl, a to na dobu 5ti let od udělení souhlasu, to vše za účelem nabídky obchodu, produktů a služeb, provádění marketingových studií sledujících spokojenost klientů, zdokonalení nabízených produktů a služeb, jakož i za účelem šíření obchodních sdělení elektronickými prostředky dle zák. č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti. Účastník bere na vědomí, že má právo na opravu osobních údajů a další práva stanovená v § 21 zák. č. 101/2000 Sb. Tento souhlas uděluje účastník dobrovolně a může jej kdykoliv bezplatně odmítnout, a to na e-mailové adrese správce singles@singlesinprague.cz. Účastník souhlasí se zpracováním svých osobních údajů, které o sobě uvedl. Účastník souhlasí se zasíláním informací a obchodních sdělení souvisejících se seznamovacími službami Singles in Prague na jím uvedenou e-mailovou adresu a telefonní číslo.

Poskytovatelka je oprávněna měnit tyto obchodní podmínky podle svých potřeb, vždy však s účinností zveřejnění takových změn na internetových stránkách Singles in Prague. Účastníci se zavazují seznámit se s aktuálním zněním obchodních podmínek před každým přihlášením na akci Singles in Prague.

Hodně štěstí při hledání vhodného protějšku přeje

Singles in Prague

Souhlasím s obchodními podmínkami
aromifotkaslogem.jpeg

Poznejte nové lidi a kultury

Pro česky a anglicky mluvící 45+

heartZúčastnit se
kalendarčt 5. dubna 19:00 - 22:00
attendúčastníků: 6
placeAromi Restaurant
Adresa: Náměstí Míru 6, Praha 2

Dámy a pánové,

zveme Vás na náš další večírek v restauraci Aromi - Náměstí Míru 6. Aromi obdržela několik prestižních mezinárodních ocenění za kvalitu a služby Michelin Bib Gourmand award a další). Je nám ctí mít novou spolupráci s Riccardo Lucque, majitelem italských restaurací v Praze, kterému se náš projekt velmi líbí.

Co Vás čeká:

 • Uvítací nápoj - alkoholický drink - italské Prosecco nebo nealkoholický drink
 • Občerstvení v podobě italských luxusních předkrmů
 • Dvě jednoduché aktivity k podpoře Vaší vzájemné komunikace
 • speciální koktejlové menu pro klienty Singles in Prague

Tombola:

 • Organo dárkové balení kávy - černá 100%  gurmánská káva arabica
 • Organo novinka káva Supreme na energii, podporu potence, zvyšuje libido a udrží Vás fit (Kč 2000)
 • Kurs vaření v Laboratorio (Kč 3000-3500)

Přijďte s dobrou náladou.Těšíme se na Vás! 

 

 

Ceny

Existují dva druhy cen pro Večírky Singles in Prague.

Platba předem převodem na účet  - cena 490,- Kč.
Číslo účtu: 1234212 Kód banky: 5500 Raiffeisen banka

Zpráva pro příjemce: Vaše jméno + datum večírku

Platba na místě při příchodu na večírek - cena je 590,- Kč.

V ceně je zahrnut uvítací nápoj - výběr alkoholický nebo nealkoholický, pochutinky na stolech, 2 zábavné aktivity, většinou živá hudba.
Prvních 10 příchozích obdrží malý dárek.

Poradenství

Cena - Kč 590,-/hod.

- v oblasti mezilidských vztahů, seznámení se - jak na to a co se sebou (u)dělat, jak se seznámit, jak se chovat, jak se obléci, zvýšení Vašeho sebevědomí.  

Seznámení se na míru

První obecná konzultace Kč 590,-/hod

Na první osobní konzultaci domlouváme vše potřebné co klient požaduje - individuální výběr potenciálního partnera, partnerky dle Vašich požadavků - vzdělání, zájmů, potřeb.

Při osobním setkání představíme  3 cenové balíčky individuálního seznámení - základ, exclusive, luxus.

Ceny sdělujeme při osobní konzultaci v tváří v tvář. Pokud si vyberete jeden ze seznamovacích balíčků, neplatíte první obecnou osobní konzultaci. Pokud se stanete našimi klienty, zaručujeme Vám absolutní diskrétnost. Váš profil není nikde zveřejněn, nejste viděni. Vážíme si Vaší důvěry a jsme diskrétní. Jste našimi VIP klienty.

Fotografie - Individuální přístup

Profilové fotografie:                                                                 Cena                        Cena VIP klienti - seznámení na míru

 • 5 - 6 fotografií/1,5 hodina fotografování                          2 290,-  Kč                                    1 890,- Kč
 • 6 -10 fotografií/1,5 hodina fotografování                         2 390,-  Kč                                    1 990,- Kč

 

 • Prodloužení času fotografování, individuální domluva
 • Fotografie budou zaslány e-mailem
 • Tisk fotografií za cenu 60,- Kč/Ks + poštovné, mat, lesk ... velikost 18 x 24 nebo 18 x 27 cm
 • Možnost tisku jiné velikosti fotografie dle dohody

 

Fotografie z večírků - možnost koupě:

18x24cm : 1 fotografie   90,- Kč

                  2 fotografie 140,- Kč

 

Členství

Využijte naše výhodné členství! 

Cena členství na 12 měsíců je 1990,- Kč, můžete se zúčastnit jakýchkoli 6ti večírků v českém nebo anglickém jazyce -  v ceně je uvítací nápoj, pochutinky na stolech, bohatý program, tombola a další...

Cena členství na 18 měsíců je 2990,- Kč - vstup na 10 večírků Singles in Prague

Členství je možné koupit na dobu 12ti nebo 18ti měsíců. Předpokládáme, že pak už budete nejspíše opět zadaní!

Dárkové poukazy

Dárkový poukaz - vstup na jakýkoli večírek Singles in Prague, cena je Kč 590,- 

Členství - dárkový poukaz na 12 měsíců, vstup na 6 večírků Singles in Prague, Kč 1990,- 

Členství - dárkový poukaz na 18 měsíců, vstup na 10 večírků Singles in Prague Kč 2990,-

Seznámení na míru a poradenství

Seznámení na míru - dle Vašich požadavků - vzdělání, zájmů, potřeb, individuální výběr protějšků podle požadavků. 3 cenové balíčky dle přání a náročnosti klienta. Naše seznámování na míru je opravdu indivuduální, s individuálním přístupem. Zachováváme také absolutní diskrétnost a soukromí našich klientů.

3 cenové balíčky seznámení na míru: Basic (Základní), Exclusive (Exkluzivní), Luxury (Luxusní) - ceny a podmínky se dozvíte při osobní konzultaci kč 590,-/hod. Pokud si vyberete jeden z balíčků, neplatíte první osobní konzultaci.

Poradenství -  v oblasti mezilidských vztahů, seznámení se, jak na to a co se sebou (u)dělat, jak se chovat, jak se obléci, osobní růst apod. Cena je Kč 590,-/hod. 

Někteří z Vás potřebují malinko pomoci se sebevědomým, někteří se více dát do gala a být šmrncovní. Někteří se potřebují dovzpamatovat z minulého vztahu a očistit se pro nový vztah. Pomůžeme Vám! Nejste na to sami a vše zvládneme.

Kontaktuje nás na singles@singlesinprague.cz

Podívejte se také na výhodné ceny profilových fotografií pro naše VIP klienty - seznámení na míru.

AKTUÁLNÍ POPTÁVKA - hledáme 1 ženu, 1 muže

Hledáme slečnu, ženu -Češku nebo Slovenku, žijící v Praze či v oblasti Přibram, věk 25-33 let, výška do 169cm pro našeho bezva klienta, Čech, věk 30 let. 

Znáte ji, je to Vaše kamarádka, kolegyně, Vaše sestra? Pokud takovou ženu znáte, ať pošle 3 - 6 svých fotek na singles@singlesinprague.cz Pošleme jí dotazník k vyplnění a pak pokračujeme dále. Děkujeme! 

Hledáme muže věk 55 a více pře ženu Češku 55let - milá šmrncovní dáma s jiskrou a energií

Pokud máte Vy zájem o Individuální seznámení na míru, kontaktujte nás emailem. 

Pošlete nám Vašich 3-5 fotek na singles@singlesinprague.cz a budeme pokračovat :-). Děkujeme.

Galerie

Čj, Aj 45+, 5.4.
Čj, Aj 45+, 5.4.
Čj 30+ 14. 2.
Čj 30+ 14. 2.
En 30+, 11. 1.
En 30+, 11. 1.
Čj, Aj 45+, 23.11.
Čj, Aj 45+, 23.11.
Český večírek 30+ pianista
Český večírek 30+ pianista
L večírek
L večírek
Party 30+
Party 30+
Letní párty 45+
Letní párty 45+
Česky 30+, 7.6.17
Česky 30+, 7.6.17
Anglicky 30+, 4.5.17
Anglicky 30+, 4.5.17
L večírek - klavírista
L večírek - klavírista
Večírek pro nezadané 45+, 5.4.17
Večírek pro nezadané 45+, 5.4.17
Klasický večírek ČJ 30+, 9.3.17
Klasický večírek ČJ 30+, 9.3.17
L večírek 22.2.17
L večírek 22.2.17
Červený Valentýnský večírek AJ 30+, 14.2.17
Červený Valentýnský večírek AJ 30+, 14.2.17
Večírek 45+, 26.1.17
Večírek 45+, 26.1.17
Czech event 30+, 10.1.17
Czech event 30+, 10.1.17
Červenozlatý večírek - jakýkoli věk, 1.12.16
Červenozlatý večírek - jakýkoli věk, 1.12.16
Večírek s pianistou
Večírek s pianistou
Večírek s pianistou česky mluvící 6.10.
Večírek s pianistou česky mluvící 6.10.
Stylový večírek 14. 9. 2016, 45+
Stylový večírek 14. 9. 2016, 45+
Večírek s živou hudbou, anglicky mluvící 31. 8.
Večírek s živou hudbou, anglicky mluvící 31. 8.
Kavárna v centru česky mluvící
Kavárna v centru česky mluvící
Večírek na čerstvém vzduchu
Večírek na čerstvém vzduchu
Večírek pro nezadané v příjemném prostředí, živá hudba
Večírek pro nezadané v příjemném prostředí, živá hudba
Pro česky a anglicky mluvící 45+
Pro česky a anglicky mluvící 45+
Večírek v designové kavárně
Večírek v designové kavárně
Stylový večírek s pianistou, 042016
Stylový večírek s pianistou, 042016
Stylový večírek s pianistou, 04/2016
Stylový večírek s pianistou, 04/2016
Taneční večírek pro svobodné 03/2016
Taneční večírek pro svobodné 03/2016
Red Valentine's Party 02/2016
Red Valentine's Party 02/2016
New Year, New Start Singles Party
New Year, New Start Singles Party

<

Reference

Dobrý den, děkuji za výbornou akci. Byla to sranda. Potkala jsem dokonce i zajímavé dámy, které pracují blízko mě, tak půjdeme společně na oběd :-). Dnes jsem si žádného prince nevybrala, ale přijdu příště. I tak jsem se dobře bavila.  Monika N.

Byla jsem příjemně překvapena, akce byla bezva a potkala jsem někoho, s kterým randíme a uvidíme, jak se věci vyvinou. Co je dobré jsou ty Vaše balonky. Dotyčný mi totiž na večírku srdíčkový balonek nafoukl a už je to skoro 3 měsíce a balonek mám stále ve svém pokoji a připomíná mi náš první společný moment seznámení. Díky. Dám vědět, jak se vztah vyvíjí. Marika

Byl jsem mile překvapen průběhem celé akce a také spontánností organizátorů a primárně pak ostatních účastníků skvělého večírku. Pokud jste stejně jako já ostýchavý, nebojte se a zkuste to také. Třeba budete mít stejnou bezva zkušenost jaká já :-). Petr

Zdravím, dobrá akce, hezký holky. Honza

Ahoj. Uz jsem zase v Ostravě. Chtel bych Vám poděkovat za krasný večer a skvělou organizaci. Je vidět ze Vás to baví a já mám radost, když lidi dělaji to, co je baví. Neni mi líto cesty z takové dálky, když strávím čas se skvelýma lidma. Časem možná i někoho potkám a budu mít třeba duvod se přestěhovat do Prahy. Mějte se krásně a ať se daří ! G.

Moc děkujeme paní Kláře za takovéto báječné akce. My s manželem jsme se díky ní seznámili. Večer jsme si báječně užili a rádi na to do dnes vzpomínáme. Doporučujeme všem, aby odhodili stud nebo nerozhodnost a šli, a i kdyby to na poprvé nevyšlo, tak prožijete fajn večer a poznáte nové přátele. A třeba příště potkáte ten svůj protějšek. Ještě jednou díky. Kateřina P.

Dobrý den, děkuji. Lásku budoucí jsem na večírku nepotkala, ale dobře jsem se pobavila, dokonce jsem se seznámila s někým, s kým to vypadá, že budeme profesně spolupracovat. Zase až budu mít čas, přijdu. Díky.  - Jana

Zdravím, bylo to super. Díky, přijdu zase. - Ivan

Dobrý den, moc děkujeme za včerejší večírek, kterého jsme se mohly zúčastnit. Rády dorazíme i na příští. Jak jsme si včera povídaly, tak bychom rády daly do tomboly naše kosmetické a další produkty, které udělají lidičkám určitě radost. N. a K.

Minulý týden jsem se zúčastnila singles eventu a moc doporučuji! Byla tam uvolněná atmosféra a poznala jsem kupu fajn lidí a strávila jsem skvělý večer. Díky za organizování takovýchto akcí! - Kateřina

Děkujeme moc za Vaši snahu dělat něco pro osamělé! Je to fajn, že existujete. Je to také náhoda, kdo přijde na večírek a jestli přeskočí jiskra. Poznala jsem spoustu zajímavých lidí a můj kamarád také. - Jitka

Bezva večírek! Příjemná atmosféra, milí lidé, každý si jistě přijde na své. Mohu doporučit, Singles in Prague, přijďte se seznámit! Lucie

Narazila jsem na akci Singles in Prague pro nezadané 45+ a ihned mě napadlo tam poslat moji kamarádku. Neuvěřitelný bylo, že ona si tam padla do oka s jedním velice zajímavým pánem z Itálie a už ten další týden jeli spolu k němu na návštěvu do Sorrenta! Uř nikdy odtamtud se nastálo zpět sem nevrátila! Od té doby doporučuji to každé své kamarádce, ať se zúčastní večírků! - Olga

Dobrý den, večírek (7.6.) byl opravdu povedený. Počtem lidí, vyrovnaností mezi muži a ženami, a širokou různorodostí. Bylo stále s kým a o čem mluvit.. Ani jsem si ve víru večera nevšimla, kdy proběhla ta tombola.Nicméně partnera jsem zatím nepotkala, tak se připomínám, jestli ještě platí náš krátký rozhovor při vstupu na středeční večírek, že hledáte partnerku k seznámení pro svého VIP klienta. Dagmar

Chci Vám moc poděkovat za příjemný večírek, naše parta u stolu si to moc užila. S Lukášem z Večírku jsme se pak ještě jendnou potkali tuto sobotu, ale jsme každý na jiné vlně a tak z toho nic nebude.  Ale i tak to byl moc příjemný večer a ráda půjdu znovu. Kamila

Je to od Vás velice milé organizovat takové eventy a bylo mi potěšením Vás osobně poznat. Večírek se fakt povedl. Žádné křeče...Všechny lidi tam byli na stejné lodi... Milé přivítání, drink na trému, hezké prostředí, hodně příjemných lidí, hlavně mužů (v tom je to kouzlo a umění)... Přibylo pár nových kontaktů, potkala nové lidí, přišla na jiné myšlenky... A o to nám právě šlo. Tímto děkuji Vám za poskytnutou možnost osobní podpory. Je to úžasné, že takový projekt v Praze existuje a Vaše síla osobnosti hraje v tom nezanedbatelnou úlohu... E.

Seznámení na míru:
Jednoznacne doporucuji, super vecirky! A jednoznacne doporucuji balicky... Posunul se mi svět úplně novým směrem, nové impulsy, nová energie. Ve 38letech jsem už ani nedoufala, že bych mohla potkat někoho pro pevný vztah, založení rodiny a ano, jsem šťastně zadaná a zamilovaná. Děkuji, Vaše služby jsou nezaplatitelné! - P.

Děkuji, jste nejlepší! Díky Vám jsem ji našel. - B.


>

Kontakt

Ing. Klára Le Cornu
E-mail: singles@singlesinprague.cz
Tel.: +420 606 252 494 – v pracovní dny od 10 do 18 hod.
IČ: 04869788

Helča Ptáčková - koordinátorka, asistentka
Tel. 602 661 496
E-mail: singles@singlesinprague.cz

Nikolay Gnidets - fotograf http://nikgnidets.com

Vladimír Mazepin - videa, natáčení

Tel. 773 155 592

Email: mazepin@seznam.cz

Jana Vocásková - kosmetička, zábaly

Tel. 737 688 605

Kariéra

Přivýdělek/Brigáda: Nábor PROMOTÉRU pro Singles in Prague eventy.

Chcete si přivydělat? Chcete být součástí našeho týmu? Hledáme další prodejce dárkových voucherů.

Požadavky: pozitivní přístup k životu, úsměv, slušné, zdvořilé chováni, projev na úrovni, upravenost, decentní a pěkný oděv (košile, tričko s límečkem, šaty), doporučený věk: 25-80
Projekt Singles in Prague je lidsky milý projekt spojování lidí, roznesl se přes mluvené slovo, bez placení drahých reklam, rozrostl se 'tichou poštou' a je úspěšný. Očekáváme lidský přístup tzv. 'dýchání s firmou' - patříte k nám, jste náš tým, Vaše tvář nás také reprezentuje, zviditelnění Vaší osoby na našich večírcích, týmová spolupráce.

Prostudujte náš web a FB Singles in Prague, ať víte, o co se jedná. Kontaktujte nás na: singles@singlesinprague.cz

Náplň práce: propagace večírků, zvaní lidí na akce, získávání nových klientů a klientek (účastníků večírků)  

Ohodnocení dle počtu prodaných dárkových poukazů:

za  každý prodaný poukaz v hodnotě kč 590,-  je Vaše odměna Kč 100,-

za každý prodaný poukaz v hodnotě kč 1990, je Vaše odměna Kč 200,-

Bonus: za každých prodaných 10ks voucherů odměna Kč 400,-

V případě úspěšné spolupráce možnost kariérního růstu - asistent eventů, organizátor eventů, IT a design asistent.

Z médií

Pražský zpravodajUrlaub in TschechienPrag Aktuel

hide

OBCHODNÍ PODMÍNKY

Singles in Prague

Seznamovací služby Singles in Prague poskytuje a zajišťuje Ing. Klára Le Cornu, IČ: 04869788, za níže uvedených podmínek, které současně blíže vymezují smluvní vztah mezi poskytovatelkou a účastníkem těchto služeb.

Seznamovací služby Singles in Prague jsou určeny pro zletilé osoby, jejichž svéprávnost nebyla pro danou oblast omezena. Zájemci o využití seznamovacích služeb Singles in Prague se mohou přihlásit elektronickou přihláškou uvedenou na internetových stránkách Singles in Prague www.SinglesInPrague.cz při současné akceptaci těchto obchodních podmínek a zaplacení účastnického poplatku.

Účastník vyplní své osobní údaje pravdivě a správně. Poskytovatelka seznamovacích služeb Singles in Prague není oprávněna osobní údaje ověřovat a neručí za jejich správnost.

Přihlášení na konkrétní akci seznamovacích služeb Singles in Prague je dokončeno uhrazením účastnického poplatku na účet poskytovatelky vedený u Raiffeisenbank, a.s. č.ú. 1234212/5500 při uvedení celého jména účastníka akce do zprávy pro příjemce nebo variabilního symbolu vygenerovaného Singles in Prague a zaslaného účastníku e-mailem po odeslání elektronické přihlášky. Takto vzniklý smluvní vztah mezi poskytovatelkou a účastníkem opravňuje účastníka k účasti na vybrané akci seznamovacích služeb.

Účastník akce Singles in Prague je povinen dodržovat během akce pravidla slušného chování a dobré mravy a chovat se k ostatním účastníkům s respektem a úctou. Je povinen zdržet se užití hrubých, vulgárních nebo urážlivých výrazů i jakýchkoliv sexuálních narážek či návrhů. Pořizování fotodokumentace nebo videozáznamů v průběhu akce Singles in Prague není dovoleno.

Účastník má právo zrušit svou účast na akci Singles in Prague nejméně 7 kalendářních dnů před jejím konáním, a to zasláním e-mailové zprávy na adresu singles@singlesinprague.cz. V takovém případě mu bude vrácen zaplacený účastnický poplatek v plné výši.

Zruší-li účastník svou účast na akci Singles in Prague méně než 7 kalendářních dnů před jejím konáním, avšak ne později než 4 kalendářní dny, zaplacený účastnický poplatek se mu již nevrací, nicméně má možnost převést jej na jinou akci Singles in Prague v dalším termínu, nejpozději však do 3 měsíců od akce, na které svou účast takto zrušil.

Poskytovatelka je oprávněna konkrétní akci seznamovacích služeb zrušit v případě, že se nepodaří naplnit kapacitu této akce. Poskytovatelka je oprávněna konkrétní akci zrušit také z jiných vážných důvodů, přičemž vážnost těchto důvodů je ponechána na jejím uvážení. Za těchto okolností mají účastníci právo na vrácení zaplaceného účastnického poplatku v plné výši nebo jej převést na jinou akci Singles in Prague v dalším termínu, dle svého uvážení. Účastnický poplatek se vrací ve výši, v jaké byl připsán na účet Singles in Prague. Účastníku nevzniká nárok na náhradu slev nebo jiných benefitů případně spojených se zrušenou akcí.

Poskytovatelka si vyhrazuje právo z vážného důvodu odmítnout účast účastníka na pořádané akci, přičemž tento důvod není povinna odmítnutému účastníku sdělit. Poskytovatelka není odpovědná za chování účastníků akcí Singles in Prague během jejich průběhu, ani po jejich ukončení, a to v jakékoli souvislosti s touto seznamovací službou.

Užití hrubých, vulgárních nebo urážlivých výrazů či učinění jakýchkoliv sexuálních narážek či návrhů v rozporu s těmito obchodními podmínkami může být důvodem pro vykázání účastníka z akce Singles in Prague. Pořizování fotodokumentace nebo videozáznamů v průběhu akce v rozporu s těmito obchodními podmínkami může být důvodem pro vykázání účastníka z akce Singles in Prague.

Poskytovatelka negarantuje účastníku akce, že během jejího konání nalezne vhodného partnera ani nenese žádnou odpovědnost za služby poskytované účastníku třetími osobami v průběhu akce, a účastníku tak nevznikne jakékoliv právo na kompenzaci ze strany poskytovatelky v případě jeho nespokojenosti. V případě újmy způsobené poskytovatelce zaviněním účastníka se účastník zavazuje tuto nahradit/odčinit.

Vzájemný smluvní vztah a právní poměry mezi poskytovatelkou a účastníkem se řídí příslušnými ustanoveními občanského zákoníku č. 89/2012 Sb.

V souladu se zák. č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, uděluje účastník poskytovatelce, jakožto správci, souhlas se zpracováním svých osobních údajů, které o sobě uvedl, a to na dobu 5ti let od udělení souhlasu, to vše za účelem nabídky obchodu, produktů a služeb, provádění marketingových studií sledujících spokojenost klientů, zdokonalení nabízených produktů a služeb, jakož i za účelem šíření obchodních sdělení elektronickými prostředky dle zák. č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti. Účastník bere na vědomí, že má právo na opravu osobních údajů a další práva stanovená v § 21 zák. č. 101/2000 Sb. Tento souhlas uděluje účastník dobrovolně a může jej kdykoliv bezplatně odmítnout, a to na e-mailové adrese správce singles@singlesinprague.cz. Účastník souhlasí se zpracováním svých osobních údajů, které o sobě uvedl. Účastník souhlasí se zasíláním informací a obchodních sdělení souvisejících se seznamovacími službami Singles in Prague na jím uvedenou e-mailovou adresu a telefonní číslo.

Poskytovatelka je oprávněna měnit tyto obchodní podmínky podle svých potřeb, vždy však s účinností zveřejnění takových změn na internetových stránkách Singles in Prague. Účastníci se zavazují seznámit se s aktuálním zněním obchodních podmínek před každým přihlášením na akci Singles in Prague.

Hodně štěstí při hledání vhodného protějšku přeje

Singles in Prague

Přihlášení

close

E-mail:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace

Nové heslo bude odesláno na Váš e-mail.
E-mail:

Registrace

close

Zúčastnit se

14. 2. 2018
Červený Valentýnský večírek + show
Seznamovací večírek pro všechny
Mr. A Restaurant - Hotel Sovereign
5. 4. 2018
Poznejte nové lidi a kultury
Pro česky a anglicky mluvící 45+
Aromi Restaurant
hide

OBCHODNÍ PODMÍNKY

Singles in Prague

Seznamovací služby Singles in Prague poskytuje a zajišťuje Ing. Klára Le Cornu, IČ: 04869788, za níže uvedených podmínek, které současně blíže vymezují smluvní vztah mezi poskytovatelkou a účastníkem těchto služeb.

Seznamovací služby Singles in Prague jsou určeny pro zletilé osoby, jejichž svéprávnost nebyla pro danou oblast omezena. Zájemci o využití seznamovacích služeb Singles in Prague se mohou přihlásit elektronickou přihláškou uvedenou na internetových stránkách Singles in Prague www.SinglesInPrague.cz při současné akceptaci těchto obchodních podmínek a zaplacení účastnického poplatku.

Účastník vyplní své osobní údaje pravdivě a správně. Poskytovatelka seznamovacích služeb Singles in Prague není oprávněna osobní údaje ověřovat a neručí za jejich správnost.

Přihlášení na konkrétní akci seznamovacích služeb Singles in Prague je dokončeno uhrazením účastnického poplatku na účet poskytovatelky vedený u Raiffeisenbank, a.s. č.ú. 1234212/5500 při uvedení celého jména účastníka akce do zprávy pro příjemce nebo variabilního symbolu vygenerovaného Singles in Prague a zaslaného účastníku e-mailem po odeslání elektronické přihlášky. Takto vzniklý smluvní vztah mezi poskytovatelkou a účastníkem opravňuje účastníka k účasti na vybrané akci seznamovacích služeb.

Účastník akce Singles in Prague je povinen dodržovat během akce pravidla slušného chování a dobré mravy a chovat se k ostatním účastníkům s respektem a úctou. Je povinen zdržet se užití hrubých, vulgárních nebo urážlivých výrazů i jakýchkoliv sexuálních narážek či návrhů. Pořizování fotodokumentace nebo videozáznamů v průběhu akce Singles in Prague není dovoleno.

Účastník má právo zrušit svou účast na akci Singles in Prague nejméně 7 kalendářních dnů před jejím konáním, a to zasláním e-mailové zprávy na adresu singles@singlesinprague.cz. V takovém případě mu bude vrácen zaplacený účastnický poplatek v plné výši.

Zruší-li účastník svou účast na akci Singles in Prague méně než 7 kalendářních dnů před jejím konáním, avšak ne později než 4 kalendářní dny, zaplacený účastnický poplatek se mu již nevrací, nicméně má možnost převést jej na jinou akci Singles in Prague v dalším termínu, nejpozději však do 3 měsíců od akce, na které svou účast takto zrušil.

Poskytovatelka je oprávněna konkrétní akci seznamovacích služeb zrušit v případě, že se nepodaří naplnit kapacitu této akce. Poskytovatelka je oprávněna konkrétní akci zrušit také z jiných vážných důvodů, přičemž vážnost těchto důvodů je ponechána na jejím uvážení. Za těchto okolností mají účastníci právo na vrácení zaplaceného účastnického poplatku v plné výši nebo jej převést na jinou akci Singles in Prague v dalším termínu, dle svého uvážení. Účastnický poplatek se vrací ve výši, v jaké byl připsán na účet Singles in Prague. Účastníku nevzniká nárok na náhradu slev nebo jiných benefitů případně spojených se zrušenou akcí.

Poskytovatelka si vyhrazuje právo z vážného důvodu odmítnout účast účastníka na pořádané akci, přičemž tento důvod není povinna odmítnutému účastníku sdělit. Poskytovatelka není odpovědná za chování účastníků akcí Singles in Prague během jejich průběhu, ani po jejich ukončení, a to v jakékoli souvislosti s touto seznamovací službou.

Užití hrubých, vulgárních nebo urážlivých výrazů či učinění jakýchkoliv sexuálních narážek či návrhů v rozporu s těmito obchodními podmínkami může být důvodem pro vykázání účastníka z akce Singles in Prague. Pořizování fotodokumentace nebo videozáznamů v průběhu akce v rozporu s těmito obchodními podmínkami může být důvodem pro vykázání účastníka z akce Singles in Prague.

Poskytovatelka negarantuje účastníku akce, že během jejího konání nalezne vhodného partnera ani nenese žádnou odpovědnost za služby poskytované účastníku třetími osobami v průběhu akce, a účastníku tak nevznikne jakékoliv právo na kompenzaci ze strany poskytovatelky v případě jeho nespokojenosti. V případě újmy způsobené poskytovatelce zaviněním účastníka se účastník zavazuje tuto nahradit/odčinit.

Vzájemný smluvní vztah a právní poměry mezi poskytovatelkou a účastníkem se řídí příslušnými ustanoveními občanského zákoníku č. 89/2012 Sb.

V souladu se zák. č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, uděluje účastník poskytovatelce, jakožto správci, souhlas se zpracováním svých osobních údajů, které o sobě uvedl, a to na dobu 5ti let od udělení souhlasu, to vše za účelem nabídky obchodu, produktů a služeb, provádění marketingových studií sledujících spokojenost klientů, zdokonalení nabízených produktů a služeb, jakož i za účelem šíření obchodních sdělení elektronickými prostředky dle zák. č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti. Účastník bere na vědomí, že má právo na opravu osobních údajů a další práva stanovená v § 21 zák. č. 101/2000 Sb. Tento souhlas uděluje účastník dobrovolně a může jej kdykoliv bezplatně odmítnout, a to na e-mailové adrese správce singles@singlesinprague.cz. Účastník souhlasí se zpracováním svých osobních údajů, které o sobě uvedl. Účastník souhlasí se zasíláním informací a obchodních sdělení souvisejících se seznamovacími službami Singles in Prague na jím uvedenou e-mailovou adresu a telefonní číslo.

Poskytovatelka je oprávněna měnit tyto obchodní podmínky podle svých potřeb, vždy však s účinností zveřejnění takových změn na internetových stránkách Singles in Prague. Účastníci se zavazují seznámit se s aktuálním zněním obchodních podmínek před každým přihlášením na akci Singles in Prague.

Hodně štěstí při hledání vhodného protějšku přeje

Singles in Prague

Souhlasím s obchodními podmínkami
CAPTCHA Image
refresh